Faaliyet Alanlarımız - Fokus Water

Faaliyet Alanlarımız


 • tezgah altı su arıtma cihazı inoxhome su arıtma cihazı

  İçme Suyu Arıtma

  Günümüzün en hızlı gelişen su artıma teknolojisidir. Bu sistem, tabiatta gerçekleşen Osmos olayının uygulanan basınç altında tersine çevrilmesi şeklinde gerçekleşir. Suyun molekül yapısında filtrasyon yaparak, kuyu suyundan ve şebeke suyundan kaliteli içme suyu elde edilir.
  Sayfaya Git
 • Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemleri

  Endüstriyel Arıtma

  Evsel ve Endüstriyel Atık Su Arıtma Sistemleri maksimum verim, minimum enerji ve maliyet esasına göre tasarlanmaktadır. Endüstri ortamında su ihtiyacı ancak doğru şekilde şartlandırılan sularla karşılanabilmektedir.
  Sayfaya Git
 • atiksu_aritma

  Atık Su Arıtma

  Evsel ve Endüstriyel Atık Su Arıtma Sistemleri maksimum verim, minimum enerji ve maliyet esasına göre tasarlanmaktadır. 25 kişiden 5000 kişiye kadar kullanım miktarı 200 lt/kisi.gün alınarak yapılan mühendislik hesaplamaları sonucunda arıtma alanındaki en son teknoloji kullanılarak üretilmektedir.
  Sayfaya Git  
 • Fokus Water su arıtma su-yumusatma

  Su Şartlandırma

  Üretimini yapmakta olduğumuz su şartlandırma kimyasalları ile fabrikalara, sanayi tesislerine, hastanelere, turizm sektörüne, AVM’lere, enerji santrallerine ürün tedarik etmekteyiz.
  Sayfaya Git
 • havuz sistemleri

  Havuz Sistemleri

  Fokuswater, özel ve genel amaçlı yüzme havuzlarının projelendirilmesi ve uygulanmasının yanı sıra gerekli olan ekipman temini, monajı ve havuz kimyasallarının satışını gerçekleştirmektedir.
  Sayfaya Git